Wyszukiwarka

Loteria w Kasach Stefczyka

2 października 2014

Uwaga! Od 2 października 2014 r. do 22 lutego 2015 r. dostępna jest loteria w Kasach Stefczyka! To wyjątkowa okazja, by wziąć pożyczkę i skorzystać z dodatkowego bonusu!

Kasy Stefczyka nieustannie podwyższają jakość oferowanych usług, proponują konkurencyjne pożyczki obfitujące w korzyści. Teraz biorąc dedykowaną pożyczkę gotówkową, przelewając dochód, masz szansę grać o dodatkową gotówkę! Losowania w Loterii w każdą środę! Sprawdź szczegóły Loterii oraz regulamin Loterii na loteria.kasystefczyka.pl

Loteria dostępna w Kasie Stefczyka, Kasie Unii Lubelskiej, Kasie Jowisz, Kasie Centrum, Kasie Wybrzeże dotyczy dedykowanych pożyczek w minimalnej wysokości 1000 zł. Szczegóły Loterii w Regulaminie dostępnym w placówkach wyżej wymienionych Kas Stefczyka, na www.kasystefczyka.pl oraz na www.loteria.kasystefczyka.pl. Przed przystąpieniem do Loterii zapoznaj się z Regulaminem Loterii, a następnie spełnij wskazane w nim warunki.

Organizatorem Loterii jest Playprint Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Pobierz regulamin - plik PDF 

Dodatkowa informacja - praca placówek Kasy Stefczyka w okresie przedświątecznym i noworocznym - pobierz plik PDF

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.