Wyszukiwarka

O e-skok

10:14 06.02.2013

e-skok to nowoczesna usługa, dzięki której masz dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim rachunku bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz kontrolować stan swoich finansów, zlecać przelewy, ustanawiać zlecenia cykliczne, definiować szablony przelewów oraz otwierać lokaty.

Usługa e-skok jest dostępna dla wszystkich członków Kas, którzy otworzyli rachunek rozliczeniowy. Wystarczy podpisać stosowną umowę w placówce, a następnie aktywować usługę, by uzyskać pełen dostęp do wszystkich jej funkcjonalności i móc zarządzać swoimi środkami przez Internet i telefon.

Szczegółowy opis procesu aktywacji usługi e-skok znajdziesz w Instrukcji użytkownika, dostępnej w zakładce  Do pobrania.

Serwis www.e-skok.pl działający w ramach usługi e-skok, stworzony został zgodnie z aktualnymi trendami obowiązującymi w projektowaniu internetowych serwisów transakcyjnych. Jest on przyjazny dla użytkownika i posiada przejrzystą nawigację, dzięki czemu korzystanie z niego jest intuicyjne i wygodne.

Korzystając z e-skok i stosując się do kilku podstawowych zasad możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Zastosowaliśmy tu szereg nowoczesnych rozwiązań, których zadaniem jest uniemożliwienie dostępu do Twojego konta osobom niepowołanym. Są to m.in. szyfrowane połączenia, klawiatura ekranowa zapobiegająca podejrzeniu wpisywanego hasła oraz dwie metody autoryzacji operacji do wyboru. Pełną listę zabezpieczeń wraz ze wskazówkami, jakich zasad bezpieczeństwa przestrzegać podczas korzystania z e-skok, znajdziesz w zakładce Bezpieczeństwo.


Zaloguj się do wersji demonstracyjnej serwisu i sprawdź, jak wygodne może być zarządzanie finansami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.