Wyszukiwarka

Płać z Visa i dołącz do mistrzów!

Wygraj z Visa wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w PyeongChang w Korei Południowej lub do lub do Park City w Utah w USA oraz setki innych nagród.

Płać kartą SKOK Visa i wygraj wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 odbywające się w południowokoreańskim w PyeongChang lub do Park City w Utah (USA), areny Zimowych Igrzysk Olimpijskich Salt Lake City 2002 oraz setki innych nagród! Poczuj emocje, zwykle zarezerwowane dla tytanów sportu. Możesz wraz z bliską Ci osobą polecieć do Korei i wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach Igrzysk i na własne oczy podziwiać zmagania Twoich idoli, między innymi fantastyczne skoki Kamila Stocha i polskich skoczków!

Zgodnie z informacją organizatora każdy, kto w okresie trwania promocji, tj. od 16 listopada  do  27 grudnia 2017 roku dokona transakcji kartą Visa na kwotę minimum 5 zł, wejdzie na stronę www.visa.pl, odpowie na pytanie konkursowe i wypełni formularz - weźmie udział konkursie.

Skok2VisaPycHokej600x400

W konkursie Visa „Płać z Visa i dołącz do mistrzów!” do wygrania między innymi:

 

- nagrody główne

- 6 dwuosobowych pakietów wyjazdowych na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 do PyeongChang w Korei Południowej

- 6 dwuosobowych pakietów wyjazdowych do Utah w USA, areny Zimowych Igrzysk Olimpijskich Salt Lake City 2002

I ponadto:

 - co tydzień

- karta podarunkowa Carrefour o wartości 10 000 zł (łącznie 6 kart)

- codziennie

- zestawy lokalizatorów bluetooth Tile Mate (łącznie 84 sztuki), karty podarunkowe Spotify -  roczna subskrypcja (łącznie 84 sztuki), opaski sportowe iWOWN i6Pro (łącznie 210 opasek), czapki z głośnikami (łącznie 420 sztuk), roczne subskrypcje do Eurosport Player (łącznie 420 sztuk)

Pamiętaj  - im więcej Twoich zgłoszonych transakcji bierze udział w konkursie tym większe masz szanse na wygraną!

 

Aby skorzystać z promocji, należy: 

 

- dokonać transakcji kartą Visa na kwotę minimum 5 zł – akceptowalne są wszystkie formy płatności: zbliżeniowe, mobilne lub tradycyjne

- odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zgłosić swój udział w konkursie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie www.visa.pl.

- zachować potwierdzenie dokonanej transakcji do czasu losowania nagród

 

Promocja trwa od 16 listopada  do  27 grudnia 2017 roku i jest organizowana na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Szczegóły oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie Visa Polska https://www.visa.pl/zlota-strefa/promocje/konkurs/rejestracja

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.