Wyszukiwarka

Aktualności

9 października 2018

Gala Niepodległości w Lublinie

7 października odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie Uroczysta Gala Koncertowa z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Kasa Unii Lubelskiej miała zaszczyt uczestniczyć w organizacji Gali jako jeden ze sponsorów.

Czytaj dalej
2 października 2018

Zmiana siedziby placówki

Placówka Kasy Unii Lubelskiej w Łęcznej została przeniesiona do nowej siedziby, mieszczącej się przy al. Jana Pawła II 101 A (za Centrum Handlowym Wamex).

Czytaj dalej
1 października 2018

Wypłaty gotówki z bankomatów Euronet na preferencyjnych warunkach

Teraz Członkowie Kasy Stefczyka będą mogli wypłacać gotówkę z największej w Europie sieci bankomatów na preferencyjnych warunkach. Opłata za jednorazową wypłatę gotówki z ponad 8000 bankomatów Euronet na terenie Polski wyniesie jedynie 2 zł.

Czytaj dalej
27 września 2018

Rusza XI edycja Konkursu Stypendialnego

Kasa Stefczyka oraz Fundacja Stefczyka po raz kolejny organizują Konkurs Stypendialny. Jest on skierowany do uczniów i studentów, którzy wyróżniają się wynikami w nauce, ale także angażują się w działalność charytatywną, naukową lub na rzecz środowiska lokalnego.

Czytaj dalej
26 września 2018

Piszą o nas!

Nasza oferta dla nowych członków Kasy Centrum została uznana przez portal www.najlepszelokaty.pl jako jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku!

Czytaj dalej
3 sierpnia 2018

Konkurs niepodległościowy dla członków SKEF i SKOK

Napisz pracę na temat „Rodzinne wspomnienia na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”. Do wygrania nagroda główna - 2 000 złotych!

Czytaj dalej
1 sierpnia 2018

Kasa Stefczyka wprowadza nową funkcjonalność - wielologowanie

Już 6 sierpnia 2018 roku w Kasie Stefczyka wprowadzamy wielologowanie – nową funkcjonalność, która pomoże Tobie i Twoim bliskim łatwiej zarządzać wspólnym domowym budżetem.

Czytaj dalej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.