Wyszukiwarka

O Kasach Stefczyka

Kasy Stefczyka to porozumienie równoprawnych partnerów. Kasy, które przystąpiły do Kas Stefczyka, pozostają osobnymi podmiotami, prowadzącymi własną politykę cennikową, jednak działają w takim kierunku, aby w swoich placówkach proponować porównywalną ofertę oraz coraz wyższą jakość usług.

Integracja taka w efekcie prowadzi do obniżenia cen usług oferowanych przez poszczególne Kasy. Wynika to m.in. ze wspólnych działań marketingowych oraz z udostępniania wypracowanych przez poszczególne Kasy metod i narzędzi pracy. Ponadto wszystkie placówki będą miały podobnie przyjazne wnętrza, zarówno dla pracowników, jak i dla klientów. Realizacja postawionych celów możliwa jest dzięki usługom oferowanym przez Dział Obsługi Klienta, działający w ramach Towarzystwa Zarządzającego SKOK, Premium Management spółka akcyjna z siedzibą w Gdyni (dawniej: Stefczyk Leasing – Towarzystwo Zarządzające SKOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.), Apella S.A. oraz HSO.

Korzyści z połączenia:

  • do dyspozycji nowych członków Kas oddajemy niemal pół tysiąca placówek w całej Polsce
  • teraz oferować możemy pełną gamę usług finansowych dla wszystkich Polaków
  • do dyspozycji oddajemy jeden adres internetowy i jeden numer telefonu na infolinię, niezależnie od tego, do jakiej Kasy należysz
  • system opiniowania wniosków pożyczkowych pozwoli skrócić czas ich rozpatrywania do kilkunastu minut


Kasy Stefczyka tworzą:

  • Kasa Centrum
  • Kasa Unii Lubelskiej
  • Kasa Stefczyka

Aktualności

3 sierpnia 2018

Konkurs niepodległościowy dla członków SKEF i SKOK

Napisz pracę na temat „Rodzinne wspomnienia na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości”. Do wygrania nagroda główna - 2 000 złotych!

Czytaj dalej
1 sierpnia 2018

Kasa Stefczyka wprowadza nową funkcjonalność - wielologowanie

Już 6 sierpnia 2018 roku w Kasie Stefczyka wprowadzamy wielologowanie – nową funkcjonalność, która pomoże Tobie i Twoim bliskim łatwiej zarządzać wspólnym domowym budżetem.

Czytaj dalej
25 lipca 2018

Split Payment - Mechanizm Podzielonej Płatności

Kasa Unii Lubelskiej informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw od dnia 1 lipca 2018 r. realizując obowiązek wynikający z ww. ustawy wprowadziła nowy produkt – rachunek VAT.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie aktualności

Kasy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.