Wyszukiwarka

O Kasach Stefczyka

Kasy Stefczyka to porozumienie równoprawnych partnerów. Kasy, które przystąpiły do Kas Stefczyka, pozostają osobnymi podmiotami, prowadzącymi własną politykę cennikową, jednak działają w takim kierunku, aby w swoich placówkach proponować porównywalną ofertę oraz coraz wyższą jakość usług.

Integracja taka w efekcie prowadzi do obniżenia cen usług oferowanych przez poszczególne Kasy. Wynika to m.in. ze wspólnych działań marketingowych oraz z udostępniania wypracowanych przez poszczególne Kasy metod i narzędzi pracy. Ponadto wszystkie placówki będą miały podobnie przyjazne wnętrza, zarówno dla pracowników, jak i dla klientów. Realizacja postawionych celów możliwa jest dzięki usługom oferowanym przez Dział Obsługi Klienta, działający w ramach Towarzystwa Zarządzającego SKOK, Premium Management spółka akcyjna z siedzibą w Gdyni (dawniej: Stefczyk Leasing – Towarzystwo Zarządzające SKOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.), Apella S.A. oraz HSO.

Korzyści z połączenia:

  • do dyspozycji nowych członków Kas oddajemy niemal pół tysiąca placówek w całej Polsce
  • teraz oferować możemy pełną gamę usług finansowych dla wszystkich Polaków
  • do dyspozycji oddajemy jeden adres internetowy i jeden numer telefonu na infolinię, niezależnie od tego, do jakiej Kasy należysz
  • system opiniowania wniosków pożyczkowych pozwoli skrócić czas ich rozpatrywania do kilkunastu minut


Kasy Stefczyka tworzą:

  • Kasa Centrum
  • Kasa Unii Lubelskiej
  • Kasa Stefczyka

Aktualności

9 października 2018

Gala Niepodległości w Lublinie

7 października odbyła się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie Uroczysta Gala Koncertowa z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Kasa Unii Lubelskiej miała zaszczyt uczestniczyć w organizacji Gali jako jeden ze sponsorów.

Czytaj dalej
2 października 2018

Zmiana siedziby placówki

Placówka Kasy Unii Lubelskiej w Łęcznej została przeniesiona do nowej siedziby, mieszczącej się przy al. Jana Pawła II 101 A (za Centrum Handlowym Wamex).

Czytaj dalej
1 października 2018

Wypłaty gotówki z bankomatów Euronet na preferencyjnych warunkach

Teraz Członkowie Kasy Stefczyka będą mogli wypłacać gotówkę z największej w Europie sieci bankomatów na preferencyjnych warunkach. Opłata za jednorazową wypłatę gotówki z ponad 8000 bankomatów Euronet na terenie Polski wyniesie jedynie 2 zł.

Czytaj dalej
Zobacz wszystkie aktualności

Kasy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.