Wyszukiwarka

Pożyczka konsolidacyjna

Jeżeli wiecznie masz problemy z zapamiętaniem wszystkich terminów spłat, przeraża Cię liczba „papierków”, a może po prostu chciałbyś mieć niższą ratę, dzięki wydłużeniu okresu kredytowania, to pożyczka konsolidacyjna jest właśnie dla Ciebie!

Pożyczka konsolidacyjna umożliwia zamianę wielu różnych pożyczek w jedną. Mechanizm jest prosty, jeżeli mamy kilka kredytów możemy je połączyć w jedno zobowiązanie, z jedną miesięczną ratą.

Pożyczka konsolidacyjna pozwala na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych instytucjach finansowych oraz w przypadku większości oferowanych na rynku ofert na dobranie dodatkowej gotówki, oczywiście jeżeli posiadamy odpowiednią zdolność kredytową. Korzyści wynikających z konsolidacji jest wiele. Najważniejszą jest możliwość uzyskania niższej raty, gdyż konsolidacja zobowiązań pozwala na wydłużenie okresu kredytowania oraz umożliwia uzyskanie niższego oprocentowania. Jeśli dodamy do siebie kwoty dotychczas spłacanych rat i porównamy uzyskaną sumę z ratą pożyczki konsolidacyjnej, może okazać się okaże się, że jest ona o wiele niższa.

Pożyczka konsolidacyjna jest nie tylko częściej tańszym, ale również wygodniejszym rozwiązaniem, gdyż posiadane raty zamieniane są w jedną i nie trzeba już pamiętać o kilku płatnościach w miesiącu oraz tracić czasu na ich regulowanie. Ponadto oprócz samego połączenia kredytów, często można uzyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel i jest ona wliczana w ratę kredytu konsolidacyjnego. Istnieje też możliwość ustalenia dogodnego dla nas terminu spłaty rat, co jest dodatkowym atutem, ponieważ możemy spłacać ratę w dniu, w którym zazwyczaj posiadamy wystarczającą ilość środków, np. po otrzymaniu wynagrodzenia lub otrzymaniu renty czy emerytury.  Konsolidacja może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które popadły w finansowe problemy i mają trudności z terminowym regulowaniem dotychczasowych rat kredytów. Obniżenie miesięcznej płatności pozwoli im „wyjść na prostą” ze spłatą zadłużenia.

Konsolidacja w Kasach Stefczyka

Kasy Stefczyka oferują bogatą ofertę konsolidacyjną, dzięki której możesz spłacić swoje dotychczasowe zobowiązana i zamienić ja na jedno nowe. Pożyczkę konsolidacyjną w Kasach charakteryzuje atrakcyjne oprocentowanie oraz elastyczny okres kredytowania, wynoszący nawet do 10 lat. Kasy Stefczyka dbają o bezpieczeństwo finansowe swoich Członków, dlatego do pożyczki konsolidacyjnej oferowane jest ubezpieczenie, zabezpieczające pożyczkobiorcę przed niepożądanymi zdarzeniami. Pożyczkobiorca ma do wyboru kilka zakresów ubezpieczenia: na wypadek śmierci niezależnie od jej przyczyny, na wypadek zgonu w wyniku nieszczęśliwego wypadku,  czy na wypadek utraty pracy. Ponadto pożyczkobiorca może skorzystać z dwóch ubezpieczeń jednocześnie – nie dość, że dzięki temu zyska pełne bezpieczeństwo spłaty, to dodatkowo jego przezorność zostanie przez Kasę narodzona obniżką prowizji za udzielenie pożyczki.

Pożyczka  konsolidacyjna pozwala zyskać większą kontrolę nad finansami, ponieważ nie musisz pamiętać o spłacie kilku rat różnej wysokości i w różnych terminach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.